خانه

Cinh group co.,limited نمایه شرکت

نمایه شرکت

CINH گروه شرکت محدود به یک شرکت محدود گروه است، در تحقیق و توسعه از پمپ هوا میکرو برای بیش از پانزده سال درگیر شده است، با سال تجربه در طراحی و ساخت محصولات است، ما یک شرکت گروه شناخته شده است در این صنعت در چین است. ما خود ما VDE موسسه تحقیقات حرفه ای و چند پارک های صنعتی و شرکت های شعبه در شهرستانها مختلف در چین، محصولات به دست آمده، ROHS، CE، CB، UL و GS و گواهی KEMA.ما می توانیم طراحی و تولید محصولات با توجه به تقاضای خاص مشتریان. محصولات ما به بسیاری از کشورها صادر شده است، و مقدار محصولات صادر شده به کشورهای دیگر همچنان به رشد، "CINH" با نام تجاری خواهد به سراسر جهان است.


ارائه به شما مشتری با کیفیت بالا، محصولات حرفه ای و خدمات رضایت بخش است همیشه نگرش ما؛ صادقانه برای همیشه باور ما این است؛ فن آوری و تجربه ما در این صنعت برق ما است، ما می توانیم آن را به واقعیت است.


ما کاملا آگاه است که کیفیت زندگی از یک شرکت است و دارای یک کنترل کیفیت ISO سیستم دقیق از منابع مواد اولیه به محصولات تمام شده. ما یک تیم ویژه QC برای اجرای روش بازرسی از سطح عقل. درک که نوآوری لازم است برای توسعه مداوم، ما ساخته شده است تا یک تیم R & D است که قادر به معرفی خطوط تولید جدید را به صورت منظم. این تیم همچنین مسئول نظارت بر بازار محصولات در سراسر جهان، تجزیه و تحلیل روند مصرف و توصیه در مورد چگونگی خطوط موجود را می توان بهبود یافته است. ما محافظت از مشتریان "علائم تجاری، و ما هرگز Ship محصولات علامت تجاری به اشخاص ثالث و یا احزاب نامربوط قبول سفارش نصب شده.


گرمی خوش آمدید پرسش شما. با حس مسئولیت و اخلاص، استقبال می کنیم همه نوع همکاری کسب و کار و باید تمام نیازهای مشتریان خود را برآورده سازد. امید ما به ترویج، با تلاش های مشترک، هر دو تجارت و تور دوستی منافع متقابل است. خوش آمدید به شرکت و کارخانه های ما.
اگر شما نیاز به اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید در هر زمان. ما خواهد شد بسیار خوشحالم که به زودی از شما بداند. با احترام برای همیشه.

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

ما تحقیق و توسعه پمپ هوا میکرو از سال 2001

ساخته شده Cinh گروه در جولای 7،2007

ما شروع به بازار فروش ما در چین،

پس از آن اروپا و ایالات متحده است.

چین Cinh group co.,limited نمایه شرکت چین Cinh group co.,limited نمایه شرکت چین Cinh group co.,limited نمایه شرکت چین Cinh group co.,limited نمایه شرکت
1 2 3 4
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

اقیانوسیه

نوع کسب و کار

سازنده

صادر کننده

شرکت تجاری

مارک های : CINH

تعداد کارمندان : 1800~2000

فروش سالانه : 90Million-100 Million

سال تاسیس : 2007

صادرات کامپیوتر : < 10%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین Cinh group co.,limited گواهینامه ها چین Cinh group co.,limited گواهینامه ها چین Cinh group co.,limited گواهینامه ها چین Cinh group co.,limited گواهینامه ها